-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465, м. Тернопіль»
Оголошено тендер
26 525 387.00
UAH
Номер:
3b7298027a964222a3a7bf6a4227a59d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-11-001483-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001334
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Волинська 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001334
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Волинська 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 525 387.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465, м. Тернопіль»
Примітки:
Джерело фінансування - місцевий бюджет. Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
11.01.2024 11:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт оздоровчо-реабілітаційного центру по вул. Чумацька 2, приміщення 465, м. Тернопіль»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума26 525 387.00 UAH