-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Свіжі овочі та фрукти
Тендер Prozorro UA-2024-01-10-009285-a
Завершена
185 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 929.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 929.50 UAH
Номер:
1bf7f097c0c7443abe6f0636fe29060b
Внутрішній номер закупівлі:
20349413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-10-009285-a
Замовник:
Дударківський ліцей Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22203241
-
Адреса:
08330, Україна, Київська область, Дударків, Гоголя, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чорна Ірина Василівна +380459539523 dudschool@ukr.net http://dudschool.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
185 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2024 17:46 - 15.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2024 17:46 - 18.01.2024 17:50
Аукціон:
19.01.2024 12:20 - 19.01.2024 12:43
Період кваліфікації:
19.01.2024 12:43 - 26.01.2024 11:40
Період завантаження договору:
01.02.2024 00:00 - 11.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴185 900.00 Свіжі овочі та фрукти