-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свіжі овочі та фрукти
Оголошено тендер
185 900.00
UAH
Номер:
a869ecdab214412c9a908d6767aaacb3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-10-005432-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дударківський ліцей Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22203241
-
Адреса:
08330, Україна, Київська область, Дударків, Гоголя, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дударківський ліцей Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22203241
-
Адреса:
08330, Україна, Київська область, Дударків, Гоголя, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
185 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Свіжі овочі та фрукти
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.01.2024 17:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Свіжі овочі та фрукти
Кількість
4770 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума185 900.00 UAH