-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Олія соняшникова рафінована
Тендер Prozorro UA-2024-01-09-005583-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
736042d32fa1478999d0f1d90b8d9d89
Внутрішній номер закупівлі:
20337289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-09-005583-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299207
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Босюк +380434122114 osvitabar@ukr.net http://bar.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2024 15:05 - 14.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2024 15:05 - 17.01.2024 00:00
Аукціон:
17.01.2024 12:13 - 17.01.2024 12:42
Період кваліфікації:
17.01.2024 12:42 - 18.01.2024 16:34
Період завантаження договору:
24.01.2024 00:00 - 03.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Олія соняшникова рафінована