-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Олія соняшникова рафінована
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
6e7956f50fa845d997982a4c26dddffb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-09-001428-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299207
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299207
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Олія соняшникова рафінована
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жири
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
09.01.2024 11:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH