-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-01-09-004572-a
Завершена
337 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 687.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 687.75 UAH
Номер:
82435915e62f49dbab350060ba5366d1
Внутрішній номер закупівлі:
20336254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-09-004572-a
Замовник:
Великописарівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04391262
-
Адреса:
42800, Україна, Сумська область, селище міського типу Велика Писарівка, вул. Незалежності 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
БУРДА Людмила Петрівна +380545751860 vp-selrad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
337 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2024 14:09 - 14.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2024 14:09 - 17.01.2024 00:00
Аукціон:
17.01.2024 12:09 - 17.01.2024 12:50
Період кваліфікації:
17.01.2024 12:50 - 23.01.2024 11:37
Період завантаження договору:
29.01.2024 00:00 - 08.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴337 550.00 Електрична енергія