-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
337 550.00
UAH
Номер:
7b6cd8feb50342869eb526e7184b757a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-26-007003-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Великописарівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04391262
-
Адреса:
42800, Україна, Сумська область, селище міського типу Велика Писарівка, вул. Незалежності 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Великописарівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04391262
-
Адреса:
42800, Україна, Сумська область, селище міського типу Велика Писарівка, вул. Незалежності 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
337 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
26.12.2023 21:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
35531 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума337 550.00 UAH