-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«М’ясо свинина, тушки курячі (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо)»
Тендер Prozorro UA-2024-01-09-002716-a
Завершена
966 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 831.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 831.20 UAH
Номер:
245e41071a7644eca4e5db7ce663d54f
Внутрішній номер закупівлі:
20334369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-09-002716-a
Замовник:
Комунальний Заклад "Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Комісар +380472370422 buh_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
966 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2024 12:14 - 14.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2024 12:14 - 17.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.01.2024 00:00 - 18.01.2024 15:55
Період завантаження договору:
24.01.2024 00:00 - 03.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴966 240.00 «М’ясо свинина, тушки курячі (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо)»