-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«М’ясо свинина, тушки курячі (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо)»
Оголошено тендер
966 240.00
UAH
Номер:
3f28eca875034ea3be9318ca781192be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-09-000843-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний Заклад "Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний Заклад "Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
966 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«М’ясо свинина, тушки курячі (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо)»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
09.01.2024 10:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
М’ясо свинина
Кількість
4856 кілограм
Період постачання
(не задано)
Тушки курячі
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума966 240.00 UAH