-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона майна та ослуговування охоронної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2024-01-08-004296-a
Завершена
206 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 060.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 060.00 UAH
Номер:
8ee181552fcc49b5a101473a6cc8b214
Внутрішній номер закупівлі:
20328820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-08-004296-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ковбель Сергій Миколайович +380382664341 teh_rsc@khm.hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
206 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.01.2024 14:52 - 13.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2024 14:52 - 16.01.2024 14:57
Період кваліфікації:
16.01.2024 14:59 - 17.01.2024 09:42
Період завантаження договору:
23.01.2024 00:00 - 02.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴206 000.00 Охорона майна та ослуговування охоронної сигналізації