-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охорона майна та ослуговування охоронної сигналізації
Оголошено тендер
206 000.00
UAH
Номер:
2137f8841f664fccb4b252a310290de7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-08-001265-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
206 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охорона майна та ослуговування охоронної сигналізації
Примітки:
Річний план закупівель на 2024 рік затверджено рішенням УО РСЦ ГСЦ МВС 08.01.2024, лист ГСЦ МВС від 05.01.2024 № 31/219-425-2024 (28424), загальний, спеціальний фонд
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.01.2024 12:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Охорона майна та ослуговування охоронної сигналізації
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума206 000.00 UAH