• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Хліб пшеничний , хліб житньо-пшеничний

Завершена

198 676.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 986.77 UAH
Номер: 7222d82c24ce4e61bb9056205ec76616
Внутрішній номер закупівлі: 20322117
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-05-005458-a   
Замовник: Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Контактна особа: Ванюк Наталія Іванівна +380612260263 zp.gssp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 198 676.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.01.2024 15:54 - 11.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.01.2024 15:54 - 14.01.2024 15:59
Період кваліфікації: 14.01.2024 16:03 - 17.01.2024 11:27
Період завантаження договору: 23.01.2024 00:00 - 02.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴198 676.80 Хліб пшеничний , хліб житньо-пшеничний