• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хліб пшеничний , хліб житньо-пшеничний

Оголошено тендер

198 676.80 UAH
Номер: 00c6bbd62a4446e893bd399756983068
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-05-002199-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Замовник: Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Очікувана вартість: 198 676.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб пшеничний , хліб житньо-пшеничний
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.01.2024 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 676.80 UAH