-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з прання і сухого чищення
Тендер Prozorro UA-2024-01-05-004723-a
Завершена
351 600.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 139.84 UAH
мін. крок: 0% або 139.84 UAH
Номер:
869489cfba434915ae13003061c4018f
Внутрішній номер закупівлі:
20321318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-05-004723-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Левочкіна Оксана Анатоліївна 380442076165 LEVOCHKINA.OA@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
351 600.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2024 14:56 - 11.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2024 14:56 - 14.01.2024 12:00
Період кваліфікації:
14.01.2024 12:02 - 17.01.2024 13:52
Період завантаження договору:
23.01.2024 00:00 - 02.02.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴102 815.94 ЛОТ 1 - Заміна та чищення брудопоглинаючих килимків
- Лот №2 ₴204 834.43 ЛОТ 2 - Послуги з чищення брудопоглинаючого покриття
- Лот №3 ₴29 965.95 ЛОТ 3 - Послуги з прання спецодягу та білизни в т.ч. гуртожиток ТЕЦ-5
- Лот №4 ₴13 984.12 ЛОТ 4 - Послуги з прання спецодягу та білизни ТЕЦ-6