-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прання і сухого чищення
Оголошено тендер
351 600.44
UAH
Номер:
707131ef684641e5ba0dec555dd07f15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-05-002766-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
351 600.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прання і сухого чищення
Примітки:
ЛОТ 1 - Заміна та чищення брудопоглинаючих килимків (98312000-3)
ЛОТ 2 - Послуги з чищення брудопоглинаючого покриття (98310000-9)
ЛОТ 3 - Послуги з прання спецодягу та білизни в т.ч. гуртожиток ТЕЦ-5 (98312000-3)
ЛОТ 4 - Послуги з прання спецодягу та білизни ТЕЦ-6 (98312000-3)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Дата опублікування:
05.01.2024 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума351 600.44 UAH