-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій
Тендер Prozorro UA-2024-01-05-001901-a
Завершена
300 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 502.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 502.90 UAH
Номер:
f9c492073055434d90a71707c6f3aec0
Внутрішній номер закупівлі:
20318547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-05-001901-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Меленчук Дзвенислава Олегівна +380679242995 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 580.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2024 11:20 - 11.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2024 11:20 - 14.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
14.01.2024 00:00 - 17.01.2024 10:45
Період завантаження договору:
23.01.2024 00:00 - 02.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 580.00 Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій