• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій

Оголошено тендер

300 580.00 UAH
Номер: 974aeec1552542718471f1c0d0372073
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-05-000849-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Очікувана вартість: 300 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.01.2024 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 580.00 UAH