-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання службових приміщень Управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області
Тендер Prozorro UA-2024-01-05-001102-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер:
abaec665f31a40e18435626206e6ac31
Внутрішній номер закупівлі:
20317741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-05-001102-a
Замовник:
УДМС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794486
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Гнатюка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Риснюк Оксана Миколаївна +380342552754 dmsu_if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2024 10:20 - 12.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2024 10:20 - 15.01.2024 08:00
Аукціон:
16.01.2024 15:17 - 16.01.2024 15:58
Період кваліфікації:
16.01.2024 15:58 - 24.01.2024 10:13
Період завантаження договору:
30.01.2024 00:00 - 09.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 Послуги з прибирання службових приміщень Управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області