-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання службових приміщень Управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
2c25c1f0d99949598decd91a3e9daeb0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-05-000341-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УДМС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794486
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Гнатюка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УДМС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794486
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Гнатюка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання службових приміщень Управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.01.2024 09:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання службових приміщень Управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області
Кількість
3345.69 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума550 000.00 UAH