-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природній газ
Тендер Prozorro UA-2024-01-05-000659-a
Завершена
132 431.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 324.31 UAH
мін. крок: 1% або 1 324.31 UAH
Номер:
3cca0ac4950642efa4e8d4460f69d6df
Внутрішній номер закупівлі:
20317285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-05-000659-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04383475
-
Адреса:
39520, Україна, Полтавська область, Карлівський р-н, село Мартинівка, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Терещенко +380953212007 xaltyrinozakupki@ukr.net http://martynivka.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 431.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2024 09:39 - 10.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2024 09:39 - 13.01.2024 01:00
Період кваліфікації:
13.01.2024 01:01 - 18.01.2024 15:46
Період завантаження договору:
24.01.2024 00:00 - 03.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 431.12 Природний газ