-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природній газ
Оголошено тендер
132 431.12
UAH
Номер:
3e365f8e56f943498ff539c8e0f47a5d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-29-000758-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04383475
-
Адреса:
39520, Україна, Полтавська область, Карлівський р-н, село Мартинівка, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04383475
-
Адреса:
39520, Україна, Полтавська область, Карлівський р-н, село Мартинівка, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
132 431.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природній газ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
29.12.2023 11:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума132 431.12 UAH