• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

09120000-6 Газове паливо(Природний газ)

Завершена

188 714.35 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 943.57 UAH
Номер: df733faedded48fe926c6e84f5999ea9
Внутрішній номер закупівлі: 20315868
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-04-006786-a   
Замовник: БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Ігор ОСТРІВНИЙ +380554733818 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 188 714.35 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.01.2024 18:07 - 09.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2024 18:07 - 12.01.2024 00:00
Період кваліфікації: 12.01.2024 00:01 - 16.01.2024 14:53
Період завантаження договору: 22.01.2024 00:00 - 01.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴188 714.35 09120000-6 Газове паливо(Природний газ)