-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо(Природний газ)
Оголошено тендер
188 714.35
UAH
Номер:
46578369364b4f0b905fe1ffaa1079d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-04-002983-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. Свободи, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. Свободи, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
188 714.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09120000-6 Газове паливо(Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.01.2024 17:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума188 714.35 UAH