-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зернові культури та картопля (Картопля)
Тендер Prozorro UA-2024-01-04-003672-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Номер:
46209997373547d98bee5301a84b2b70
Внутрішній номер закупівлі:
20312745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-04-003672-a
Замовник:
Веселокутський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425313
-
Адреса:
27171, Україна, Кіровоградська область, с. Веселий Кут, вул. Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Присяч Людмила Олексіївна 380686812185 veskut2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.01.2024 14:10 - 09.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2024 14:10 - 12.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.01.2024 00:00 - 15.01.2024 11:23
Період завантаження договору:
21.01.2024 00:00 - 31.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 Зернові культури та картопля (Картопля)