-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зернові культури та картопля (Картопля)
Оголошено тендер
190 000.00
UAH
Номер:
be872b85852f496fb3bc98802bc39be7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-04-001822-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Веселокутський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425313
-
Адреса:
27151, Україна, Кіровоградська область, с. Веселий Кут, вул. Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Веселокутський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425313
-
Адреса:
27151, Україна, Кіровоградська область, с. Веселий Кут, вул. Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зернові культури та картопля (Картопля)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.01.2024 14:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описобласний бюджет
Сума190 000.00 UAH