-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо
Тендер Prozorro UA-2024-01-03-003766-a
Код номенклатурної позиції: 09132000-3 Бензин, 09134200-9 Дизельне паливо
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Номер:
8618b6129d0f4d65a0a3ffc96fdb259e
Внутрішній номер закупівлі:
20306752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-03-003766-a
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мостиської міської ради Львівської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41064034
-
Адреса:
81300, Україна, Львівська область, місто Мостиська, вул. Я. Мудрого, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романишак Юрій Миронович +380323420033 centr886@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.01.2024 15:02 - 08.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2024 15:02 - 11.01.2024 00:00
Аукціон:
11.01.2024 11:41 - 11.01.2024 12:04
Період кваліфікації:
11.01.2024 12:04 - 12.01.2024 16:14
Період завантаження договору:
18.01.2024 00:00 - 28.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 Паливо