-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо
Оголошено тендер
225 000.00
UAH
Номер:
e5b0ebfe4bec4ad1838c23c38d0118ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-02-002381-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мостиської міської ради Львівської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41064034
-
Адреса:
81300, Україна, Львівська область, місто Мостиська, вул. Я. Мудрого, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мостиської міської ради Львівської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41064034
-
Адреса:
81300, Україна, Львівська область, місто Мостиська, вул. Я. Мудрого, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.01.2024 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума225 000.00 UAH