-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі
Тендер Prozorro UA-2024-01-03-002376-a
Торги не відбулися
132 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 660.00 UAH
Номер:
d02cd644057b4165ba270cacd68a7b10
Внутрішній номер закупівлі:
20305341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-03-002376-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41420942
-
Адреса:
80431, Україна, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА , будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Токар Лілія Ярославівна 0965193780 ZAKUPIVLI.OSVITA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.01.2024 12:55 - 08.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2024 12:55 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 000.00 Лот 1. Яйця курячі