• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Яйця курячі

Оголошено тендер

132 000.00 UAH
Номер: 6513029b71e74f23a96401322dfdcad3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-03-001010-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.01.2024 12:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата здійснюється на розрахунковий рахунок постачальника
Сума132 000.00 UAH