-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Лот № 1 Дизельне паливо, бензин А-95 Лот № 2 Дизельне паливо, бензин А-95 (для заправки генераторів)
Тендер Prozorro UA-2024-01-02-005452-a
Річний план закупівель на 2024 рік
Завершена
2 876 340.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 069.80 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 069.80 UAH
Номер:
4b5e3bd820e4455caf2eef8fe8b855f8
Внутрішній номер закупівлі:
20302287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-02-005452-a
Замовник:
Гуманітарний відділ Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43991422
-
Адреса:
13001, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, Житомирська область, Житомирський район, смт Романів, вул. Сергія Лялевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпонарська Олена Казимирівна +380995530863 vira_viza3@ukr.net https://osv.org.ua/rada/43991422/derzhavni-zakupivli-16-20-39-26-03-2021/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 876 340.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2024 17:37 - 07.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2024 17:37 - 10.01.2024 08:00
Аукціон:
11.01.2024 12:45 - 11.01.2024 13:23
Період кваліфікації:
11.01.2024 13:23 - 15.01.2024 08:58
Період завантаження договору:
21.01.2024 00:00 - 31.01.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 669 360.50 Лот № 1 Дизельне паливо, бензин А-95
- Лот №2 ₴206 980.00 Лот № 2 Дизельне паливо, бензин А-95 (для заправки генераторів)