• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лот № 1 Дизельне паливо, бензин А-95 Лот № 2 Дизельне паливо, бензин А-95 (для заправки генераторів)

Оголошено тендер

2 876 340.50 UAH
Номер: 0b2b0576fad543599cc28d5a263a1bea
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-02-002257-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гуманітарний відділ Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області
Замовник: Гуманітарний відділ Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області
Очікувана вартість: 2 876 340.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лот № 1 Дизельне паливо, бензин А-95 Лот № 2 Дизельне паливо, бензин А-95 (для заправки генераторів)
Примітки: 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: 1.1. Найменування замовника: Гуманітарний відділ Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області 1.2. Місцезнаходження замовника: Україна, 13001, Житомирська область, Житомирський район, смт. Романів, вул. Сергія Лялевича, 2. 1.3. Ідентифікаційний код замовника: 43991422 1.4. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади зазначені в п.1 ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 02.01.2024 17:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лот № 1 Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 46970 літр
Період постачання до 31.12.2024
Лот № 1 бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 4653.63 літр
Період постачання до 31.12.2024
Лот № 2 Дизельне паливо (для заправки генераторів)
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 2000 літр
Період постачання до 31.12.2024
Лот № 2 бензин А-95 (для заправки генераторів)
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 2000 літр
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЛОТ 1 - КЕКВ 2210 (очікувана вартість на 2024 рік)
Сума2 669 360.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЛОТ 2 - КЕКВ 2275 (очікувана вартість на 2024 рік)
Сума206 980.00 UAH