-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічна установка Аякс 12 (або еквівалент) з верхньою подачею (Код НК 024:2023 43698 Бормашина стоматологічна пневматична)
Тендер Prozorro UA-2024-01-02-004240-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу ТД "Медичне обладнання 1", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». та ст. 22 Закону
Завершена
168 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 840.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 840.00 UAH
Номер:
6e533a69c5894273bbc384b218f2de0b
Внутрішній номер закупівлі:
20301073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-02-004240-a
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2024 15:35 - 07.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2024 15:35 - 10.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.01.2024 00:00 - 11.01.2024 15:24
Період завантаження договору:
17.01.2024 00:00 - 27.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴168 000.00 Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічна установка Аякс 12 (або еквівалент) з верхньою подачею (Код НК 024:2023 43698 Бормашина стоматологічна пневматична)