-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічна установка Аякс 12 (або еквівалент) з верхньою подачею (Код НК 024:2023 43698 Бормашина стоматологічна пневматична)
Оголошено тендер
168 000.00
UAH
Номер:
416a14f8bd4240f9bd63404d2525f9f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-02-001902-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічна установка Аякс 12 (або еквівалент) з верхньою подачею (Код НК 024:2023 43698 Бормашина стоматологічна пневматична)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023:
43698 Бормашина стоматологічна пневматична
Дата опублікування:
02.01.2024 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічна установка Аякс 12 (або еквівалент) з верхньою подачею
×
-
НК 024:2023:
43698 Бормашина стоматологічна пневматична
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума168 000.00 UAH