• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів)

Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

Завершена

437 650.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 376.50 UAH
Номер: abbb6f5fe7554362900cf1e3ce162027
Внутрішній номер закупівлі: 20299478
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-02-002653-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 437 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.01.2024 13:38 - 07.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.01.2024 13:38 - 10.01.2024 16:00
Аукціон: 11.01.2024 15:05 - 11.01.2024 15:28
Період кваліфікації: 11.01.2024 15:28 - 18.01.2024 13:14
Період завантаження договору: 24.01.2024 00:00 - 03.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴437 650.00 ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів)