-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів)
Оголошено тендер
437 650.00
UAH
Номер:
36a193b6cb8140cb85c2db2d8b290028
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-02-000947-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
437 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування:
02.01.2024 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума437 650.00 UAH