-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор гематологічний автоматичний; Спектрофотометр автоматичний
Тендер Prozorro UA-2023-12-30-000919-a
Завершена
301 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 6 038.00 UAH
мін. крок: 2% або 6 038.00 UAH
Номер:
2a868424bd9e4d5f9caf1e916ed3ff92
Внутрішній номер закупівлі:
20293269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-30-000919-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Космонавтів, 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Лариса Вікторівна +380512444388 centr_perv2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
301 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2023 19:24 - 04.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2023 19:24 - 07.01.2024 09:00
Період кваліфікації:
07.01.2024 09:01 - 08.01.2024 15:46
Період завантаження договору:
14.01.2024 00:00 - 24.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴301 900.00 Аналізатор гематологічний автоматичний; Спектрофотометр автоматичний