-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор гематологічний автоматичний; Спектрофотометр автоматичний
Оголошено тендер
301 900.00
UAH
Номер:
e99282c2b90d4501b0ac3c68a8162c92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-30-000847-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Космонавтів, 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Космонавтів, 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
301 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор гематологічний автоматичний; Спектрофотометр автоматичний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.12.2023 19:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума301 900.00 UAH