-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-006452-a
Завершена
137 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 687.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 687.00 UAH
Номер:
1c81545ea5ce4336bc92e55d748eeccd
Внутрішній номер закупівлі:
20290256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-29-006452-a
Замовник:
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22986562
-
Адреса:
31022, Україна, Хмельницька область, Антоніни, пл. Графська,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкроба Юрій Петрович +380385551165 antonini-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
137 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2023 15:27 - 04.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2023 15:27 - 07.01.2024 18:00
Період кваліфікації:
07.01.2024 18:02 - 13.01.2024 08:26
Період завантаження договору:
19.01.2024 00:00 - 29.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 400.00 Оброблені фрукти та овочі