-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Оголошено тендер
137 400.00
UAH
Номер:
3c4a37b463c74383a8960ca58c5bc4c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-29-001947-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22986562
-
Адреса:
31022, Україна, Хмельницька область, Антоніни, пл. Графська,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22986562
-
Адреса:
31022, Україна, Хмельницька область, Антоніни, пл. Графська,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
137 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.12.2023 14:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума137 400.00 UAH