-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хліб житньо-пшеничний, батон
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-002204-a
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер:
11ca419f106247059b0d6ec662fe09b6
Внутрішній номер закупівлі:
20286018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-29-002204-a
Замовник:
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
25962326
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, Козятин, вул. Винниченка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любіма Олена Іванівна +380434222419 tercentrkozm@i.ua http://komr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2023 11:08 - 05.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2023 11:08 - 08.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
08.01.2024 00:00 - 09.01.2024 11:53
Період завантаження договору:
15.01.2024 00:00 - 25.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 000.00 Хліб житньо-пшеничний, батон