-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний, батон
Оголошено тендер
130 000.00
UAH
Номер:
1dddd95b9d8f47ad8cc548b991a9349a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-29-000644-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
25962326
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, Козятин, вул. Винниченка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
25962326
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, Козятин, вул. Винниченка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб житньо-пшеничний, батон
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.12.2023 10:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума120 000.00 UAH