-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Біохімічні дослідження: Креатинкіназа-МВ (КФК-МВ); Тропонін ID-дімер; Магній (сироватка); Гліколізований гемоглобін; Феритин; Прокальцитонін; Лактат крові; Антимюллерів гормон; Дегідроепіандростерон –сульфат (ДГЕА-С); Естрадіол; Лютеїнізуючий гормон (ЛГ); Прогестерон; Пролактин; Тестостерон вільний; Фолікулостимулюючий гормон; Тиреотропний гормон (ТТГ); Т4/Т3 загальний/вільний; b-ХГЛ вільний/загальний; РАРР-білок; АФП (альфа-фетопротеїн); Естріол вільний; Антиген плоскоклітинної карциноми (SCC); Індекс ROMA (СА-125, НЕ-4, індекс); Онкомаркер яєчників (СА-125); Онкомаркер яєчників ранній (НЕ-4); Антитіла IgG до Rubella; Напруженість імунітету до правцю; D-дімер; Агрегатограма; РФМК)
Тендер Prozorro UA-2023-12-28-011275-a
Торги не відбулися
302 355.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 511.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 511.78 UAH
Номер:
53ebc226611f44d281f7e497a8ee8ef5
Внутрішній номер закупівлі:
20283555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-28-011275-a
Замовник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козарецька Ольга Станіславівна +380990512177 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
302 355.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2023 21:42 - 02.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2023 21:42 - 05.01.2024 21:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴302 355.00 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Біохімічні дослідження: Креатинкіназа-МВ (КФК-МВ); Тропонін ID-дімер; Магній (сироватка); Гліколізований гемоглобін; Феритин; Прокальцитонін; Лактат крові; Антимюллерів гормон; Дегідроепіандростерон –сульфат (ДГЕА-С); Естрадіол; Лютеїнізуючий гормон (ЛГ); Прогестерон; Пролактин; Тестостерон вільний; Фолікулостимулюючий гормон; Тиреотропний гормон (ТТГ); Т4/Т3 загальний/вільний; b-ХГЛ вільний/загальний; РАРР-білок; АФП (альфа-фетопротеїн); Естріол вільний; Антиген плоскоклітинної карциноми (SCC); Індекс ROMA (СА-125, НЕ-4, індекс); Онкомаркер яєчників (СА-125); Онкомаркер яєчників ранній (НЕ-4); Антитіла IgG до Rubella; Напруженість імунітету до правцю; D-дімер; Агрегатограма; РФМК)