• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Біохімічні дослідження: Креатинкіназа-МВ (КФК-МВ); Тропонін ID-дімер; Магній (сироватка); Гліколізований гемоглобін; Феритин; Прокальцитонін; Лактат крові; Антимюллерів гормон; Дегідроепіандростерон –сульфат (ДГЕА-С); Естрадіол; Лютеїнізуючий гормон (ЛГ); Прогестерон; Пролактин; Тестостерон вільний; Фолікулостимулюючий гормон; Тиреотропний гормон (ТТГ); Т4/Т3 загальний/вільний; b-ХГЛ вільний/загальний; РАРР-білок; АФП (альфа-фетопротеїн); Естріол вільний; Антиген плоскоклітинної карциноми (SCC); Індекс ROMA (СА-125, НЕ-4, індекс); Онкомаркер яєчників (СА-125); Онкомаркер яєчників ранній (НЕ-4); Антитіла IgG до Rubella; Напруженість імунітету до правцю; D-дімер; Агрегатограма; РФМК)

Оголошено тендер

302 355.00 UAH
Номер: 9a8f02c60a384cd99eeb3cb4d375a7f0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-28-004771-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП ММР "Пологовий будинок №3"
Замовник: КНП ММР "Пологовий будинок №3"
Очікувана вартість: 302 355.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Біохімічні дослідження: Креатинкіназа-МВ (КФК-МВ); Тропонін ID-дімер; Магній (сироватка); Гліколізований гемоглобін; Феритин; Прокальцитонін; Лактат крові; Антимюллерів гормон; Дегідроепіандростерон –сульфат (ДГЕА-С); Естрадіол; Лютеїнізуючий гормон (ЛГ); Прогестерон; Пролактин; Тестостерон вільний; Фолікулостимулюючий гормон; Тиреотропний гормон (ТТГ); Т4/Т3 загальний/вільний; b-ХГЛ вільний/загальний; РАРР-білок; АФП (альфа-фетопротеїн); Естріол вільний; Антиген плоскоклітинної карциноми (SCC); Індекс ROMA (СА-125, НЕ-4, індекс); Онкомаркер яєчників (СА-125); Онкомаркер яєчників ранній (НЕ-4); Антитіла IgG до Rubella; Напруженість імунітету до правцю; D-дімер; Агрегатограма; РФМК)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.12.2023 21:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума302 355.00 UAH