-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«М'ясо» (М'ясо свинина, фарш курячий охолоджений, чверть куряча, філе куряче)
Тендер Prozorro UA-2023-12-28-010653-a
Місце поставки: Заклади освіти Шрамківської сільської ради згідно замовлення. Товар має постачатися за заявками до закладів освіти Шрамківської сільської ради 2 рази на тиждень
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер:
26096ad13ef84e50a332c7266d3dba00
Внутрішній номер закупівлі:
20282932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-28-010653-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084252
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, вул. Незалежності, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Суддя +380975756563 osvita_shramkivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2023 18:14 - 02.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2023 18:14 - 05.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
05.01.2024 00:01 - 09.01.2024 18:54
Період завантаження договору:
15.01.2024 00:00 - 25.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴650 000.00 «М'ясо» (М'ясо свинина, фарш курячий охолоджений, чверть куряча, філе куряче)