-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«М'ясо» (М'ясо свинина, фарш курячий охолоджений, чверть куряча, філе куряче)
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
e1137a4ae10644e6bbb1c1c38db5374a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-28-002915-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084252
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, вул. Незалежності, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084252
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, вул. Незалежності, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«М'ясо» (М'ясо свинина, фарш курячий охолоджений, чверть куряча, філе куряче)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.12.2023 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума650 000.00 UAH