-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови))
Тендер Prozorro UA-2023-12-28-002987-a
Завершена
2 072 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 360.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 360.00 UAH
Номер:
2e1f52e419e044f88af0b20283b18ffb
Внутрішній номер закупівлі:
20275295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-28-002987-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544464
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. ШЕВЧЕНКА, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Заплитнюк +380974513286 andriizaplytniuk@ukr.net http://hmilnyk-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 072 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2023 11:26 - 02.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2023 11:26 - 05.01.2024 00:00
Аукціон:
05.01.2024 11:49 - 05.01.2024 12:12
Період кваліфікації:
05.01.2024 12:12 - 09.01.2024 22:56
Період завантаження договору:
15.01.2024 00:00 - 25.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 072 000.00 Риба заморожена «Хек» (без голови)