• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови))

Оголошено тендер

2 072 000.00 UAH
Номер: 2b512f4939d74db584e6dd51b9512247
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-28-000834-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
Очікувана вартість: 2 072 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови))
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 28.12.2023 10:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 072 000.00 UAH