• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)

Завершена

3 702 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 513.00 UAH
Номер: 1f770edfac4d4497ae65ab390963becd
Внутрішній номер закупівлі: 20249563
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-26-007484-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Контактна особа: Марія Деренівська +380222385890 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 702 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2023 13:32 - 01.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2023 13:32 - 04.01.2024 00:00
Період кваліфікації: 04.01.2024 00:00 - 05.01.2024 13:43
Період завантаження договору: 11.01.2024 00:00 - 21.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 702 600.00 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)