• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)

Оголошено тендер

3 702 600.00 UAH
Номер: 0f250091ecad465db1caf6fe8abf4af3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-26-002253-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Очікувана вартість: 3 702 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системи
Дата опублікування: 26.12.2023 12:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 702 600.00 UAH