-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів
Тендер Prozorro UA-2018-04-27-000593-c
ДК 021:2015, код 34120000-4 - Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (автобуси спеціалізовані для перевезення школярів), 1 од.
Завершена
1 896 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 896.34 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 896.34 UAH
Номер:
fb39e53b7ce34ec7817dc94679cf9928
Внутрішній номер закупівлі:
2024384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-27-000593-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144111
-
Адреса:
27100, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнка, вул.Соборна,59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Басецька Оксана Володимирівна +380525122247 oksana.basetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 896 340.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 896.34 UAH
Період уточнення:
27.04.2018 15:48 - 04.05.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2018 15:48 - 14.05.2018 00:00
Аукціон:
14.05.2018 15:21 - 14.05.2018 15:42
Період кваліфікації:
14.05.2018 15:42 - 16.05.2018 11:00
Період завантаження договору:
14.05.2018 15:42 - 03.06.2018 15:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 01.08.2018
Місце постачання
27100, Україна, Кіровоградська область, місто Новоукраїнка, вул. Соборна, будинок 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРАК - БАС"
Оскарження: 14.05.2018 15:42 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41894173
-
Контактна особа:
Гончарук Анатолій +380638363863 truck1bus@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ Б. ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 95, квартира 28
Оскарження: 14.05.2018 15:42 - 27.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 895 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 895 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2018 11:00
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380667865482 autoregion@ukr.net http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Початкова пропозиція
1 896 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 896 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
6c0582ae129a4913af0897c3e95d10e4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-27-000593-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТРАК - БАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41894173
-
Контактна особа:
Гончарук Анатолій +380638363863 truck1bus@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ Б. ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 95, квартира 28
Номер договору:
276
Сума договору:
1 895 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
29.05.2018 00:00
Статус:
Підписаний